کمک جاده‌ای چیست و آیا به آن نیاز دارم؟
کمک جاده‌ای: چیست و آیا به آن نیاز دارم؟

کمک جاده‌ای: چیست و آیا به آن نیاز دارم؟

کمک‌های کنار جاده‌ای می‌تواند به شما کمک کند در صورت خرابی وسیله نقلیه شما به جاده بازگردید – و تقریباً هر بیمه‌نامه خودرو شامل این گزینه است.

بیشتر شرکت‌های بیمه خودرو با شبکه‌ای از کسب‌وکارهای موجود همکاری می‌کنند تا کمک‌های مستقیم جاده‌ای را ارائه دهند یا خدماتی را از طرف مشتری ترتیب دهند. وقتی با امداد جاده‌ای تماس می‌گیرید، شرکت ارائه‌دهنده خدماتی را که نزدیک‌ترین و مناسب‌ترین وضعیت شماست را اعزام می‌کند.

 

قبل از اضافه کردن کمک‌های جاده‌ای به بیمه‌نامه خودروی خود، باید بدانید که شامل چه مواردی می‌شود.

کمک جاده‌ای: چیست و آیا به آن نیاز دارم؟
کمک جاده‌ای: چیست و آیا به آن نیاز دارم؟

کمک‌های جاده‌ای شامل چه مواردی می‌شود

آیا باید کمک‌های کنار جاده‌ای دریافت کنید؟

کدام شرکت‌های بیمه کمک‌های جاده‌ای ارائه می‌دهند؟

خدمات امداد جاده‌ای شامل چه مواردی می‌شود

هنگامی‌که در کنار جاده گیر افتاده‌اید، یک برنامه امداد جاده‌ای شمارا با حرفه‌ای مناسب مرتبط می‌کند – چه نیاز به تعمیرات جزئی داشته باشید، چه بنزین یا چیز دیگری.

 

ارائه‌دهندگان خدمات یدک‌کش ماشین شمارا تا فاصله‌ای مشخص به نزدیک‌ترین مکانیک می‌برند. اگر نیاز دارید که ماشین شما از این حد عبور کند، ارائه‌دهنده هزینه اضافی را از شما دریافت می‌کند.

 

ارائه‌دهندگان خدمات پرش باتری، اگر باتری شما تمام‌شده باشد، مجدداً راه‌اندازی می‌کنند.

 

متخصصین خدمات تایر پنچر، تایر پنچر شمارا با زاپاس شما تعویض خواهند کرد. اما امداد جاده‌ای ممکن است پنچر شدن لاستیک موتورسیکلت یا وسیله نقلیه مشابه را پوشش ندهد.

 

ارائه‌دهندگان خدمات تحویل سوخت، سوخت کافی را برای رساندن شما به نزدیک‌ترین پمپ‌بنزین تحویل می‌دهند. اگر ارائه‌دهنده خدمات برای این هزینه جداگانه هزینه کند، از قیمت پمپ محلی استفاده می‌کند.

 

سرویس بیرون کشیدن یا وینچینگ فرآیند جابجایی وسیله نقلیه در هنگام گیرکردن است. اگر برای جابجایی خودرو به بیش از یک متخصص سرویس و کامیون نیاز باشد، ممکن است نیاز به پرداخت هزینه اضافی داشته باشید.

 

آیا باید کمک‌های کنار جاده‌ای دریافت کنید؟

این بستگی به سن خودروی شما، میزان مسافتی که معمولاً رانندگی می‌کنید و اینکه آیا برای راحتی شما ارزش قائل هستید، دارد. تعدادی از شرکت‌های بیمه خودرو، باشگاه‌های خودرو، صادرکنندگان کارت اعتباری و تولیدکنندگان خودرو، کمک‌های کنار جاده‌ای را ارائه می‌کنند.

 

اگر تصمیم به‌اضافه کردن این محافظ گرفته‌اید، به مقایسه کمک‌های کنار جاده‌ای ما نگاهی بیندازید تا متوجه شوید چه کسی آن را ارائه می‌کند و تفاوت آن‌ها با یکدیگر چگونه است.

 

 

 

 

EnglishIran
تماس رایگان آنلاین